IV Mistrzostwa Adwokatury w Brydżu Sportowym

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie uprzejmie informuje, że w dniach 8-10 kwietnia 2016 r. odbyły się w Olsztynie w Hotelu OMEGA IV Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Brydżu Sportowym w których wzięło udział 38 zawodników i zawodniczek, w tym 25 adwokatów i aplikantów adwokackich oraz 13 osób reprezentujących inne zawody prawnicze.
Rozegrano 4 turnieje : indywidualny, dwa parami oraz drużynowy.

Wyniki są następujące :

Indywidualnym Mistrzem Polski Adwokatów został Lech Kasprzyk z Częstochowy, II miejsce zajął adw.Wojciech Skorupski z Płocka, III miejsce adw.Czesław Reut z Olsztyna.

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis maksymalny zostali adw.adw.Czesław Reut i Andrzej Szydziński z Olsztyna, II miejsce zajęli adw.adw.Wojciech Skorupski i Wiktor Kołakowski z Płocka a III miejsce adw. adw.adw.Krzysztof Hłąd i apl.adw.Marcin Janik z Częstochowy.

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis meczowy ( imp ) zostali adw.adw.Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski z Olsztyna, II miejsce zajęli adw. adw.Tomasz Głuszek i Jacek Kozłowski z Torunia, III miejsce zajęli i adw.Krzysztof Hłąd i apl.adw.Marcin Hłąd z Częstochowy.

Drużynowymi Mistrzami Polski Adwokatów została I drużyna z Częstochowy w składzie apl.adw.Marcin Janik, adw.Krzysztof Hłąd, adw.Lech Kasprzyk oraz SSO Andrzej Biernacki, zaś Vice–Mistrzami adw.adw.Paweł Bubnowski,Czesław Reut, Andrzej Szydziński, Jan Wasilewski z Olsztyna.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami rzeczowymi, a wszyscy uczestnicy specjalnymi kubkami oraz nagrodami w postaci publikacji wydawnictw CH Beck oraz Wolter Kluwers.

Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom sportowy Mistrzostw, oraz wspaniała koleżeńska atmosfera, mimo wyczerpujących turniejów trwających po 4 godziny każdy.

W uroczystej kolacji wzięli udział Vice Dziekan Wojciech Skorupski z Płocka, Vice Dziekan Stefan Salamon z Olsztyna oraz uczestnicy Mistrzostw wraz z małżonkami.