Mistrzostwa Wędkarskie Adwokatów 22-24.09.2023r.

W dniach 22-24.09.2023r zostały zorganizowane VIII Mistrzostwa Polski Adwokatów w wędkarstwie. Zawody odbyły się na jeziorze Zagłębocze na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w pięknym ośrodku wypoczynkowo-szkoleniowym " Zagłębocze".
Mistrzostwa zostały zorganizowane przy wydatnej pomocy Komisji Integracji Środowiskowej Kultury, Sportu i Turystyki NRA oraz Lubelskiego Towarzystwa Wędkarskiego "ProNatura". Wspaniałym Komandorem zawodów okazał się kolejny raz adw. Janusz Łomża, który świetnie zorganizował mistrzostwa.
Na mistrzostwa przyjechali adwokaci z całej Polski . Ogromny sukces odniosła ekipa olsztyńskich adwokatów, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca. Mistrzem Polski w wędkarstwie został adw. Łukasz Nysztal, w-ce mistrzem Polski został adw. Radosław Nysztal a brązowym medalistą został adw. Wojciech Kozielski.
Zwycięzcy zawodów otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów mistrzostw, znane firmy wędkarskie m.in. otrzymali silnik
do łodzi , echosondy, kołowrotki , wędki oraz inny sprzęt wędkarski. Organizator zawodów adw. Janusz Łomża nagrodził cennymi prezentami również wszystkich innych uczestników mistrzostw.