III Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Brydżu Sportowym - sprawozdanie

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie informuje, że w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. odbyły się w Olsztynie w Hotelu OMEGA III Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w Brydżu Sportowym w których wzięło udział 38 zawodników i zawodniczek, w tym 24 adwokatów i aplikantów adwokackich oraz 14 osób reprezentujących inne zawody prawnicze.

Rozegrano 4 turnieje : indywidualny, dwa parami oraz drużynowy.

Wyniki są następujące :
Indywidualnym Mistrzem Polski Adwokatów został adw. Andrzej Szydziński, II miejsce zajął adw.Paweł Bubnowski a III adw.Jan Wasilewski

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis maksymalny zostali adw.adw.Andrzej Domański i Roman Zieliński II miejsce zajęli adw.adw.Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski a III adw. adw.Czesław Reut i Andrzej Szydziński

Mistrzami Polski Adwokatów w turnieju na zapis meczowy ( imp ) zostali adw. adw.Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski II miejsce zajęli adw.adw.Marek Dargas i Cezary Przasnek a III adw.adw.Wiktor Kołakowski i Paweł Rybiński

Drużynowymi Mistrzami Polski Adwokatów zostali adwokaci: Paweł Bubnowski, Andrzej Domański, Jan Wasilewski oraz Roman Zieliński z Olsztyna.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami a wszyscy uczestnicy dyplomami i nagrodami w postaci publikacji wydawnictw CH Beck oraz Lexis Nexis.

Na podkreślenie zasługuje wspaniała, koleżeńska atmosfera, mimo wyczerpujących turniejów trwających po 4 godziny każdy.

W uroczystej kolacji wzięli udział Dziekani Paweł Rybiński z Warszawy, Andrzej Kozielski z Olsztyna oraz żony uczestników Mistrzostw.

Wszyscy umawiali się na kolejne Mistrzostwa obiecując, że zmobilizują większą ilość uczestników ze swoich środowisk.

Organizatorzy zapewnili, że uczestnicy wkrótce otrzymają płytki ze zdjęciami z Mistrzostw.