Sprawozdanie z Mistrzostw w Brydżu Sportowym

Okręgowa  Rada Adwokacka  w Olsztynie  uprzejmie informuje, że w dniach  17-19  kwietnia 2015 r. odbyły się  w Olsztynie  w Hotelu OMEGA  III Otwarte Mistrzostwa  Adwokatury w Brydżu Sportowym w których wzięło udział 35 zawodników i zawodniczek, w tym 25  adwokatów i aplikantów adwokackich  oraz 10 osób reprezentujących  inne zawody prawnicze.

Rozegrano  4 turnieje : indywidualny,  dwa parami oraz drużynowy.

Wyniki są następujące :

Indywidualnym Mistrzem Polski Adwokatów  został adw.Stefan Bułaciński z Warszawy, II miejsce zajął adw. Paweł Rybiński ( Dziekan ORA w Warszawie ) III  adw.Roman Zieliński z Olsztyna

Mistrzami Polski Adwokatów  w turnieju na  zapis maksymalny zostali adw.adw.Paweł Bubnowski i Jan Wasilewski z Olsztyna, II miejsce zajęli adw.adw.Andrzej Domański i Roman Zieliński z Olsztyna a III miejsce adw. adw.Tomasz Głuszek i Jacek Kozłowski z Torunia

Mistrzami Polski Adwokatów  w turnieju na  zapis meczowy ( imp ) zostali adw. adw.Tomasz Głuszek i Jacek Kozłowski z Torunia,  II miejsce zajęli apl.adw.Joanna Rzeszotalska z Olsztyna oraz adw.Stanisław Rzeszotalski z Działdowa, III miejsce adw.adw.Andrzej Domańskii Roman Zieliński z Olsztyna

Drużynowymi Mistrzami Polski Adwokatów  zostali adwokaci: Paweł Bubnowski, Andrzej Domański, Jan Wasilewski oraz Roman Zieliński   z Olsztyna.

Zwycięzcy zostali uhonorowani  pucharami   a wszyscy  uczestnicy dyplomami i nagrodami w postaci   publikacji wydawnictw  CH Beck oraz Wolters Kluwer.

Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom Mistrzostw, oraz wspaniała koleżeńska atmosfera, mimo  wyczerpujących turniejów  trwających po 4 godziny każdy.

W uroczystej kolacji wzięli udział Dziekan Paweł Rybiński z Warszawy, Vice Dziekan Roman Zieliński z Olsztyna   oraz uczestnicy Mistrzostw  wraz z małżonkami

Uczestnicy otrzymają  wkrótce   płytki ze zdjęciami z Mistrzostw.

Organizatorzy dziękują Panu  Przewodniczącemu oraz całej Komisji  za przyznaną dotację na organizację Mistrzostw.